با دستگاه تصفیه هوای “مون بلان” ال جی، پاییز را عمیق نفس بکشید

با دستگاه تصفیه هوای “مون بلان” ال جی، پاییز را عمیق نفس بکشید

به دلیل از راه رسیدن فصل سرما و در پی آن آلودگی هوا که مصیبت چند سال اخیر مردم کلان‌شهرهایی مثل تهران است، دستگاه‌های تصفیه هوا این روزها از ضروری‌ترین وسایل زندگی هستند.

این دستگاه‌های زیبا و کوچک که آرام و بی‌صدا و با کمترین حد مصرف انرژی هوای اطراف ما را پر از اکسیژن و عاری از ریزگردها می‌کنند. استفاده از این دستگاه‌ها به خصوص در این اوقات که هوا بیش از همیشه آلوده و تنفس آن زیان‌بار است، می‌تواند بخش جدانشدنی سبک زندگی باشد.

سیستم‌های تصفیه هوای ال جی می‌توانند تمامی ذرات معلق در فضا از جمله ذرات گرد و غبار، ذرات حساسیت‌زا، انواع ویروس‌ها و آلودگی‌ها و همچنین بوی بد فضا را از بین ببرد.

دستگاه‌های تصفیه هوای ال‌جی گازهای سمی متصاعدشده از سیمان، چوب، رنگ، کاغذ دیواری و موارد دیگر را می‌زداید و خانه یا محل کار شما را به محیطی سالم‌تر بدل می‌کند. این سیستم‌ها طراحی شده‌اند تا با استفاده از سیستم پیشرفته چندمرحله‌ای، محیطی سالم و به دور از آلاینده‌های مضر را به شما هدیه دهند.

کولر گازی مون بلان ال جی (Mont Blanc) فیلتر قابل شست‌وشویی دارد که به راحتی باز می‌شود و خیلی آسان و بهداشتی تمیز می‌شود. این دستگاه از فیلتر محافظ دوگانه برای حبس کردن ذرات بزرگ گرد و غبار و غیرفعال کردن باکتری‌ها به کار می‌رود.

مون بلان ال جی با سیستم استریلیزه کردن ویروس‌ها و جرم‌های موجود در هوا با بیش از ۲ میلیون یون پلاسما  هوایی تر و تازه و سالم ایجاد می‌کند.