با کولر گازی Next One ال جی مصرف انرژی در کنترل شماست

با کولر گازی Next One ال جی مصرف انرژی در کنترل شماست

دو فناوری مدرن «Inverter V» و«کنترل انرژی فعال» مصرف انرژی در دستگاه‌های تهویه مطبوع هوای Next One  ال جی را به حداقل رسانده است.

فناوری شگفت‌انگیز Inverter V ال جی بهترین کیفیت را با بیشترین صرفه‌جویی در انرژی تا ۶۰ درصد ارائه می‌دهد. فناوری مدرن «کنترل انرژی فعال» ال جی مصرف انرژی را کمتر می‌کند.

به لطف کمپرسور BLDC، موتور فن BLDC و کنترل گشتاور، دستگاه‌های تهویه مطبوع اینورتر ال جی می‌توانند به سادگی سرمایش و گرمایش خروجی را با توجه به شرایط تنظیم کنند. کمپرسورهای BLDC از یک مگنت نئودیمیم قوی برای حداکثر کردن بازدهی موتور و به حداقل رساندن تلفات تراکم استفاده می‌کند. همچنین، موتور فن BLDC عملکرد کاراتر، بی‌صداتر و نرم‌تری را تضمین می‌کند. افزون بر این، ویژگی کنترل گشتاور نویز و لرزش را به حداقل می‌رساند. این ویژگی‌ها در کنار هم مصرف انرژی را تا ۶۰ درصد کاهش می‌دهند.

با فشردن کلید کنترل انرژی فعال بر روی ریموت کنترل دستگاه کاربران می‌توانند مصرف انرژی Next One را با توجه به نیازشان پایین‌تر بیاورند. با فعال‌سازی این قابلیت و پایین‌تر آمدن توان خنک‌کنندگی Next One به ۸۶ درصد، مصرف انرژی باز هم کاهش می‌یابد.

وقت آن رسیده است که هم از هوای خنک لذت ببریم و با مصرف کمتر انرژی با محیط زیست مهربان باشیم. دستگاه‌های تهویه مطبوع هوای Next One  ال جی چندی پیش در ایران رونمایی شدند و هم‌اینک در مراکز فروش معتبر ال جی ایرانیان قابل تهیه هستند.