تنفس هوای بهتر با دستگاه‌های تهویه هوشمند ال جی مجهز به حسگر هوشمند تشخیص صدا و گرد و خاک

تنفس هوای بهتر با دستگاه‌های تهویه هوشمند ال جی مجهز به حسگر هوشمند تشخیص صدا و گرد و خاک

با دستگاه‌های خانگی تصفیه هوای PuriCare ال جی و دستگاه تهویه مطبوع ایستاده DUALCOOL ThinQ ال جی از نوع اینورتر از هوای تمیزتر و آسایش بیشتر در محیط خانه لذت ببرید.

ال جی با جدیدترین محصولات هوای هوشمند خود برای خانه مشتریان توجه بازدیدکنندگان از نمایشگاه CES 2018 را از ۹ تا ۱۲ ژانویه در لاس‌وگاس به خود جلب خواهد کرد. دستگاه تصفیه هوای PuriCare ال‌جی مجهز به حسگر تشخیص گرد و خاک است و دستگاه تصفیه هوای ایستاده DUALCOOL ThinQ از نوع اینورتر قدرت تشخیص صدا دارد. علاوه بر این، فناوری DeepThinQ این تجربه را ناب‌تر می‌کند و برای شما هوای خانه تمیزتر و راحتی خیال بیشتری فراهم می‌کند.

دستگاه تصفیه هوای PuriCare با فناوری هوشمند حذف ذرات ریز گرد و خاک

مطالعات نشان می‌دهد که ذرات آلاینده و گرد و خاک در خانه بر کیفیت زندگی خانواده‌های سراسر دنیا تأثیر می‌گذارد. ال جی PuriCare با حسگر حساس کنترل هوا، زمانی که ناسالم بودن هوا را برای ساکنان تشخیص دهد، به صورت خودکار ذرات ریز گرد و خاک را شناخته و از بین می‌برد. حتی وقتی این دستگاه خاموش است نیز باز هم هوا را تحت کنترل دارد و در زمانی که فیلتر کردن و تصفیه هوا لازم باشد روشن می‌شود. طراحی استوانه‌ای منحصربه‌فرد این محصول به سیستم فیلتر ۳۶۰ درجه برای نهایت مراقبت (۳۶۰° Total Care Filter System ) تجهیز شده که در نوع خود پیشرفته‌ترین فناوری تصفیه هوا در صنعت است. به دلیل برخورداری از قابلیت قدرتمند Clean Booster، این دستگاه تصفیه می‌تواند تا فاصله هفت و نیم متری خود هوا را تمیز کند و حتی اتاق‌های بزرگ‌تر را نیز پوشش دهد. در ضمن، با ایجاد جریان هوای ملایم‌تر محصولی مناسب و ایده‌آل برای خانواده‌هایی خواهد بود که کودک یا حیوان خانگی دارند.

دستگاه تهویه مطبوع هوای DUALCOOL ThinQ ایستاده ال جی با موتور اینورتر و راحتی بیشتر با فناوری تشخیص صدا

در نمایشگاه CES 2018، دستگاه تهویه مطبوع هوای DUALCOOL ThinQ ایستاده ال جی با موتور اینورتر مجهز به فناوری تشخیص صدا به نمایش در خواهد آمد تا به خانه‌دارها امکان کنترل دمای هوای داخل خانه را فقط با گفتن یک عبارت در بدو ورود به خانه یا اتاقی دیگر داشته باشند. این محصول علاوه بر بازده انرژی بالا و صدای کم به دلیل برخورداری از کمپرسور دوگانه اینورتر، از فناوری هوش مصنوعی DeepThinQ ال جی بهره می‌برد تا با استفاده از شناخت موقعیت مکانی جریان هوای بیشتری را به سمت اشخاصی که در اتاق هستند هدایت کند. افزون بر تشخیص حضور افراد در اتاق، حسگر هوشمند قادر است حرکت انسان قدرت جریان هوا را بر حسب نزدیکی فرد یا افراد به دستگاه تنظیم کند. دستگاه تهویه مطبوع DUALCOOL ThinQ ال جی با تحلیل الگوهای روزانه رفتار ساکنان منزل یاد می‌گیرد کدام قسمت‌های خانه نیاز به سرمایش بیشتر در اوقات خاصی از روز را دارد تا دمای بهینه را حفظ کرده و انرژی را ذخیره کند.