تابستان و زمستان با یک کولر گازی ال جی

تابستان و زمستان با یک کولر گازی ال جی

تابستان و زمستان با  کولر گازی ال جی

هدیه کولر های ال جی : لذت از روزهای سرد

سرمای ناگهانی پاییز امسال و ادامه قطعی آن در سردترین فصل سال، خانواده‌های ایرانی را به صرافت بهره‌گیری از بهترین و مناسب‌ترین سیستم گرمایشی در بازار انداخته است؛  اما آنها در بازار با توصیه‌ای عجیب مواجه شده‌اند: چرا کولر نمی‌خرید؟

تعجب ندارد.

کولر گازی ال جی یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای همه مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود زیرا این کولرها نه تنها در تابستان به راحتی هوای داخل خانه را خنک می‌کنند، بلکه در فصل سرما نیز عمکرد بسیار خوبی دارند و بدون دردسرهای اضافی مثل نصب و راه‌اندازی و یا بیشتر کردن مصرف انرژی، به راحتی فضای خانه را گرم می‌کنند.

به صورت عمومی و معمول در خانه‌های نوساز سیستم‌های گرمایشی برای هر واحد به طور مجزا در نظر گرفته می‌شود.

این سیستم‌ها می‌تواند از انواع گرمایش از کف، پکیج‌های گرمایشی و نصب رادیاتور، تامین موتورخانه‌های گرمایشی و نصب رادیاتور و یا از سیستم‌های چیلر و دستگاه‌های صنعتی و نصب فن کوئل و یا کولرهای گازی اسپلیت باشد.

شرکت ال‌ جی یکی از محبوب‌ترین برندها در تولید کولرهای گازی گرم و سرد با تنوع بسیاری در ایران می باشد که قابلیت پوشش هر نوع سلیقه و کاربری را به همراه دارد.

عبور از المنت‌های خاطره ساز !

در کولر های گازی سرمایشی/گرمایشی، گرمایش از طریق سیکل معکوس یا گرمایش کمپرسور تامین می‌شود و بر خلاف باور بعضی از مردم که فکر می کنند در کولر هم  از المنت یا گرم‌کنندهای مختلف استفاده می شود ، اما این کمپرسور جادویی و منحصر به فرد دستگاههای ال‌جی است که این وظیفه را برعهده دارد.

چرا با کولر گازی گرم شویم؟

آیا کمپانی ال‌ جی که یک شرکت پیشرو در تولید اینورترها و کولر های گازی است، پاسخ دقیقی برای این سئوال دارد؟ جواب مثبت است. این ویژگی‌های مهمی است که صدها هزار نفر را مجاب به استفاده از کولرهای ال‌جی کرده است :

گرما‌دهی یکنواخت :

*در کولر های گازی ال جی به خاطر اینکه گرمایش ایجاد شده توسط دستگاه از طریق پرتاب باد در جهات مختلف ( بالا، پائین، چپ، راست) در کل فضا پخش می‌شود پس خیلی سریعتر محیط مورد نظر گرم می شود.

همچنین پخش هوای گرم نیز بسیار مناسبتر است و باعث می شود که گرما در کل محیط به صورت یکنواخت پخش شود.

کولر های گازی پیشرفته ال‌ جی این خواسته را به نحو تحسین برانگیزی برآورده می‌سازند.

پرتاب باد تا ۲۰ متر پر قدرت در چهار جهت و استفاده از دمپرهای با دقت طراحی شده، گرمادهی سریع و یکنواخت محیط را به همراه می‌آورند .

صرفه جویی در مصرف برق :

*به دلیل داشتن ترموستات و امکان دادن دمای مورد نیاز به دستگاه می توان همیشه دمای مطلوبی در محیط داشت و این موضوع باعث می‌شود که از اتلاف انرژی و مصرف برق زیاد جلوگیری شود.

این امر یکی از مواردی است که در اسپلیت‌های ال‌جی بسیار به آن توجه شده است.

کاهش مصرف انرژی :

*تکنولوژی اینورتر ال‌ جی با بهره‌گیری از فناوری اسمارت اسکن با کاهش ۶۰+۱۳ (یعنی ۷۳ درصدی) مصرف انرژی در حقیقت جامعه طراحان و مهندسین صنایع کولر گازی را حیرت‌زده کرده است. با استفاده از محصولات جدید اسپلیت ال‌ جی شما دارید به نحو کارآمدی در هزینه‌های انرژی خانه صرفه‌جویی می‌کنید.

پاکسازی محیط و جلوگیری از حوادث

*با استفاده از این وسیله دیگر از بوی گاز و احتمال خفگی و یا هوای سنگینی که به موجب کار‌کرد بخاری‌های گازی در محیط زندگی و یا کاری ما به‌وجود می‌آید دیگر خبری نیست و حتی فیلترهای تصفیه هوای موجود در این دستگاه‌ها نیز باعث می شوند که محیطی عاری از باکتری و ویروس و گرد و خاک داشته باشیم.

خدمات پس از فروش:

در نقطه آخر، همه چیز به خدمات مطمئن و آرامش بخش یک شرکت خدماتی باز می‌گردد.

ال جی ایرانیان یکی از برترین ارائه دهندگان این خدمات است و هنگامی که بهترین شرکت خدمات کولر گازی کشور و یکی از برترین‌های منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا مسئولیت نصب و پشتیبانی از کولر گازی اسپلیت را به عهده دارد، خریدار به راحتی می‌تواند از فضای گرم خانه و خانواده خود لذت ببرد.